Main Menu
User Menu

51. transportní křídlo [1942-1942]

51st Transport Wing

     
Název:
Name:
51. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
51st Transport Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.05.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
04.07.1942
Nástupce:
Successor:
51. křídlo pro přepravu jednotek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1942-04.07.1942 Velitelství vzdušné přepravy
Dislokace:
Deployed:
01.06.1942-04.07.1942 Fayetteville, Pope Field
Velitel:
Commander:
01.06.1942-04.07.1942 Maughan, Russell L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1942-19.06.1942 60. transportní skupina
01.06.1942-04.07.1942 61. transportní skupina
01.06.1942-04.07.1942 62. transportní skupina
01.06.1942-18.08.1942 64. skupina pro přepravu jednotek
01.06.1942-01.07.1942 64. transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/51-transportni-kridlo-1942-1942-t138922#453069Verze : 0
MOD