Main Menu
User Menu

459. operační skupina [1992- ]

459th Operations Group

     
Název:
Name:
459. operační skupina
Originální název:
Original Name:
459th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1992
Předchůdce:
Predecessor:
459. taktická transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 459. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.1992-07.08.1994 Moen, Hanferd J. Jr (Colonel)
07.08.1994-08.01.1995 Young, Randall W. (Colonel)
08.01.1995-16.06.1995 Curtis, Kelly C. (Lieutenant Colonel)
16.06.1995-09.09.1995 Moen, Hanferd J. Jr (Colonel)
09.09.1995-04.08.1996 Cusimano, Louis C. (Colonel)
04.08.1996-11.03.1998 Rubeor, James T. (Lieutenant Colonel)
11.03.1998-21.04.2004 Doyle, David E. (Colonel)
21.04.2004-09.01.2005 Frye, Edsel A. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/459-operacni-skupina-1992-t137904#452048Verze : 0
MOD