Main Menu
User Menu

439. stíhací-bombardovací skupina [1952-1957]

439th Fighter-Bomber Group

     
Název:
Name:
439. stíhací-bombardovací skupina
Originální název:
Original Name:
439th Fighter-Bomber Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.05.1952
Předchůdce:
Predecessor:
439. skupina pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
16.11.1957
Nástupce:
Successor:
439. vojenská transportní skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.06.1952-16.11.1957 439. stíhací bombardovací křídlo
Dislokace:
Deployed:
15.06.1952-16.11.1957 Mount Clemens, Selfridge AFB
Velitel:
Commander:
DD.MM.1953-01.03.1955 Thornburn, Richard M. (Lieutenant Colonel)
01.03.1955-DD.MM.1956 ?, ? ( ? )
DD.MM.1956-16.11.1957 King, Gari (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/439-stihaci-bombardovaci-skupina-1952-1957-t137828#451972Verze : 0
MOD