Main Menu
User Menu

433. operační skupina [1992- ]

433rd Operations Group

     
Název:
Name:
433. operační skupina
Originální název:
Original Name:
433rd Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1992
Předchůdce:
Predecessor:
433. taktická transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 433. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
01.08.1992-01.04.2001 San Antonio, Kelly Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.08.1992-17.04.1994 Spence, Gary (Colonel)
17.04.1994-05.02.1995 Mitchell, Alan M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/433-operacni-skupina-1992-t137806#451950Verze : 1
MOD