Main Menu
User Menu

38. křídlo pro letecký výcvik [1972-1973]

38th Flying Training Wing

     
Název:
Name:
38. křídlo pro letecký výcvik
Originální název:
Original Name:
38th Flying Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.03.1972
Předchůdce:
Predecessor:
38. taktické raketové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1973
Nástupce:
Successor:
38. křídlo pro letecký výcvik
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1972-30.09.1973 ?
Dislokace:
Deployed:
01.08.1972-30.09.1973 Laredo AFB
Velitel:
Commander:
01.08.1972-08.11.1972 Svendsen, LeRoy W. Jr (Colonel)
08.11.1972-30.09.1973 Bazley, Robert W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/38-kridlo-pro-letecky-vycvik-1972-1973-t138415#452561Verze : 1
MOD