Main Menu
User Menu

38. inženýrské montážní křídlo [1994-2000]

38th Engineering Installation Wing

     
Název:
Name:
38. inženýrské montážní křídlo
Originální název:
Original Name:
38th Engineering Installation Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1994
Předchůdce:
Predecessor:
38. taktické raketové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
03.02.2000
Nástupce:
Successor:
38. křídlo bojového zabezpečení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.11.1994-03.02.2000 ?
Dislokace:
Deployed:
08.11.1994-03.02.2000 Oklahoma City, Tinker AFB
Velitel:
Commander:
08.11.1994-17.06.1996 Salisbury, Gary L. (Colonel)
17.06.1996-27.05.1998 Flack, Melvin D. (Colonel)
27.05.1998-03.02.2000 Coursey, Michael A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
08.11.1994-17.01.1995 1845. inženýrská montážní skupina
17.01.1995-03.02.2000 38. inženýrská montážní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/38-inzenyrske-montazni-kridlo-1994-2000-t138418#452564Verze : 1
MOD