Main Menu
User Menu

374. operační skupina [1992- ]

374th Operations Group

     
Název:
Name:
374. operační skupina
Originální název:
Original Name:
374th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1992
Předchůdce:
Predecessor:
374. taktická transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1992-DD.MM.RRRR 374. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1992-01.06.1993 Lerberghe, Ross P. Van (Colonel)
01.06.1993-30.07.1993 McCarthy, Robert M. (Lieutenant Colonel)
30.07.1993-09.06.1995 Engle, James B. (Colonel)
09.06.1995-25.08.1997 Brown, Stephen D. (Colonel)
25.08.1997-DD.08.1999 Scott, Winfield W. III (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/374-operacni-skupina-1992-t137692#451836Verze : 2
MOD