Main Menu
User Menu

35. taktické výcvikové křídlo [1984-1989]

35th Tactical Training Wing 

     
Název:
Name:
35. taktické výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
35th Tactical Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1984
Předchůdce:
Predecessor:
35. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
05.10.1989
Nástupce:
Successor:
35. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1984-05.10.1989 831. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.07.1984-05.10.1989 Victorville, George AFB
Velitel:
Commander:
06.02.1984-31.08.1984 Jones, Needham B. (Colonel)
31.08.1984-28.08.1986 Griffith, Thomas R. (Colonel)
28.08.1986-01.07.1988 Hardenbrook, E. James (Colonel)
01.07.1988-15.08.1989 Muellner, George K. (Colonel)
15.08.1989-05.10.1989 Everts, Russell A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/35-takticke-vycvikove-kridlo-1984-1989-t138395#452541Verze : 1
MOD