Main Menu
User Menu

3. prapor logistiky [1997-2004]

3rd Logistic Battalion

     
Název:
Name:
3. prapor logistiky
Originální název:
Original Name:
3. prapor logistiky
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1997
Předchůdce:
Predecessor:
3. prapor zabezpečení
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.2004
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1997-31.10.1997 3. mechanizovaná brigáda
01.11.1997-14.03.2003 3. výcviková a mobilizační základna
15.03.2003-30.11.2003 Velitelství pozemních sil
01.12.2003-31.03.2004 Velitelství společných sil
Dislokace:
Deployed:
01.07.1997-31.03.2004 Podbořany, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 1746
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/3-prapor-logistiky-1997-2004-t63771#432666Verze : 0
MOD