Main Menu
User Menu

19. operační skupina [1991-1996]

19th Operations Group

     
Název:
Name:
19. operační skupina
Originální název:
Original Name:
19th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.08.1991
Předchůdce:
Predecessor:
19. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1996
Nástupce:
Successor:
19. skupina pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-01.07.1996 19. křídlo pro doplňování paliva za letu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1991-27.08.1993 Dickensheets, James G. (Colonel)
27.08.1993-03.06.1994 Mentemeyer, Richard A. (Colonel)
03.06.1994-16.11.1995 Young, Karl B. (Colonel)
16.11.1995-01.07.1996 Bock, Kurt F. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/19-operacni-skupina-1991-1996-t136762#450905Verze : 0
MOD