Main Menu
User Menu
Reklama

Tělo jako zbraň: Karate

Autor : 🕔22.11.2010 📕18.153
Rozpočet valka.cz 2023 : 120.000,- Kč Příjmy k 11.07.2023 : 93.998,- Kč
♡ Chci přispět

Jason Chambers a Bill Duff. Profesionální bojovník a bývalý hráč amerického fotbalu, který se pustil do wrestlingu. Pozoruhodná dvojice křižuje svět, aby na vlastní kůži okusila, jak moc bojová umění bolí.

Reklama

Tentokrát Jason a Bill přijíždějí na japonský ostrov Okinawa, kde je čeká drsný výcvik v karate. Počátky tohoto tvrdého bojového umění sahají do středověku, kdy obyvatelé ostrova nesměli nosit zbraně, a proto se museli kvůli vlastní bezpečnosti naučit bojovat holýma rukama.

Jason a Bill se seznámí se základními nízkými i vysokými kopy a v kulisách středověkého hradu Šuri budou trénovat údery a bloky. V 600 let staré vojenské pevnosti je pak čeká komplexní cvičení na zocelení těla, ve kterém nebudou chybět údery tyčemi, přerážecí techniky nebo úmorný trénink s kamennými závažími.

Vedle sportovního karate si naše dvojice vyzkouší také starobylý způsob boje, který brutálními technikami opravdu nešetří, a zároveň poodhalí tajemství smrtících úderů, které útočí na vitální body lidského těla. V závěrečném souboji pak Bill nastoupí v boji kumite proti okinawskému mistrovi.

Reklama

Reklama

Podobné články

Další články autora

Autor : 🕔22.11.2010 📕18.153