Podivné zbraně

Autor: Z1 Televize 🕔︎︎ 👁︎ 18.451

Bomby a kulky už dávno nepatří k nejobávanějším zbraním. Moderní ozbrojené složky si osvojily daleko sofistikovanější zbraňové systémy, které primárně nemusejí zabíjet. Vedle laseru armáda i policie stále častěji používají také zbraně, které paralyzují lidské smysly nebo znesnadňují pohyb.

Reklama

Jak vypadá účinný, a přitom nenásilný zásah proti demonstrantům? Díky čemu dokážou policisté účinně paralyzovat pachatele? S čím vším si umí poradit nová generace bojových robotů?

Jak pokračují "hvězdné války", americký projekt z dob studené války, a proč se ozbrojené složky naopak někdy vracejí k zbraním, na které už dávno v propadlišti dějin sedá prach? Dozvíte se v dokumentu na Z1.

 

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více