Main Menu
User Menu

127. pilotní výcviková skupina [1951-1952]

127th Pilot Training Group

     
Název:
Name:
127. pilotní výcviková skupina
Originální název:
Original Name:
127th Pilot Training Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.03.1951
Předchůdce:
Predecessor:
127. stíhací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1952
Nástupce:
Successor:
127. stíhací-bombardovací skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
23.02.1951-01.11.1952 Glendale, Luke AFB
Velitel:
Commander:
DD.MM.1951-06.08.1951 McKnight, David T (Colonel)
06.08.1951-01.11.1952 Martin, Maurice L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.armyaircorpsmuseum.org
URL : https://www.valka.cz/127-pilotni-vycvikova-skupina-1951-1952-t137366#451510Verze : 2
MOD