Main Menu
User Menu

Atenco

San Salvador de Atenco (MX-MEX)

     
Název:
Name:
Atenco
Originální název:
Original Name:
Atenco
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - breh vody
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Región Texcoco
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°33'29.99"N 98°54'45.00"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal San Salvador Atenco, Acuezcomac, Ixtapan, Nexquiapayac, Zapotlán a iné lokality
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1520
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostoly Santa María, San Francisco de Asís, Santa Isabel Iztapan
Kaplnka Cristo de Esquipulas
Archeologická zóna na kopci Tepetzingo
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Sixto López Jolalpa
Domingo Sánchez Peláez
Salomón Miranda Jaimes
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_mex
URL CZ: https://www.valka.cz/Atenco-t98277#363006Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/San-Salvador-de-Atenco-MX-MEX-t98277#363006Version : 0
MOD