Main Menu
User Menu

Kochanovce

okr. Humenné

     
Název:
Name:
Kochanovce
Originální název:
Original Name:
Kochanovce
Další názvy:
Other Names:
do roku 1918 - Kochanócz
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Humenné
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°57'13.71"N 21°56'33.84"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1543
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.e-obce.sk
www.kvhbeskydy.sk


URL CZ: https://www.valka.cz/Kochanovce-t96241#358445Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Humenne-t96241#358445Version : 0
MOD