Main Menu
User Menu

Belá nad Cirochou

okr. Snina

     
Název:
Name:
Belá nad Cirochou
Originální název:
Original Name:
Belá nad Cirochou
Další názvy:
Other Names:
do roku 1918 - Czirokabelá
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Snina
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°58'38.88"N 22°06'15.21"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1451
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Vojnový cintorín z prvej svetovej vojny Belá nad Cirochou.
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Zdroje.
https://www.e-obce.sk
DROBŇÁK, Martin – KORBA, Matúš – TURIK, Radoslav: Mementá prvej svetovej vojny II. Humenné : Redos, 2009, 100 s. ISBN 978-80-969233-3-5.
www.kvhbeskydy.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Bela-nad-Cirochou-t94914#354644Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Snina-t94914#354644Version : 0
MOD