Main Menu
User Menu

41. radiotechnická brigáda [1995-1997]

41st Electronic Brigade

     
Název:
Name:
41. radiotechnická brigáda
Originální název:
Original Name:
41. radiotechnická brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1995
Předchůdce:
Predecessor:
4. radiotechnická brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1997
Nástupce:
Successor:
41. sektor velení, řízení a průzkumu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1995-30.06.1997 4. sbor protivzdušné obrany
01.07.1997-30.09.1997 Velitelství vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
01.01.1995-30.09.1997 Chomutov, kasárny

Velitel:
Commander:
01.01.1995-30.09.1997 Lysoněk, Rostislav (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1995-30.09.1997 410. středisko radiolokačního průzkumu Lažany
01.01.1995-30.09.1997 411. středisko radiolokačního průzkumu Mikulášovice
01.01.1995-30.09.1997 412. středisko radiolokačního průzkumu Adršpach
01.01.1995-30.09.1997 413. středisko radiolokačního průzkumu Nepolisy
01.01.1995-30.09.1995 414. středisko radiolokačního průzkumu Slaný
01.01.1995-01.08.1995 Letištní skupina Žatec
01.01.1995-30.09.1997 Prapor zabezpečení Chomutov
01.01.1995-30.09.1997 Prapor zabezpečení velení Větrušice
01.01.1995-30.09.1997 Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády
01.09.1995-30.09.1997 Výcviková rota Lažany

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/41-radiotechnicka-brigada-1995-1997-t93768#546293Verze : 4
41. radiotechnická brigáda Chomutov (41.rtb)


Zřízení: 01.01.1995
Předchůdce: 4. radiotechnická brigáda Chomutov (4.rtb)


Dislokace: Chomutov


Nadřízené velitelství: 4. sbor PVO


Podřízené jednotky:
-01.01.1995-30.09.1997 Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády
xx. prapor zabezpečení velení
- xx. prapor zabezpečení
- 410. středisko radiolokačního průzkumu
- 4xx. středisko radiolokačního průzkumu
- 4xx. Středisko radiolokačního průzkumu


Zrušení: 30.09.1997
Nástupce: 41. sektor velení, řízení a průzkumu Chomutov (41.SŘVPz)



Zdroj: www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/41-radiotechnicka-brigada-1995-1997-t93768#351297Verze : 1