Main Menu
User Menu

Hřiště

místní část Přibyslavy, okr.Havlíčkův Brod

     
Název:
Name:
Hřiště
Originální název:
Original Name:
Hřiště
Další názvy:
Other Names:
Hříště
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Přibyslav
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°35'09.91"N 15°46'30.14"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Luža, Vojtěch
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
portal.gov.cz
URL : https://www.valka.cz/Hriste-t86400#320093Verze : 0