Main Menu
User Menu

Velitelství VII. sborové oblasti [1938-1938]

Headquarters of the 7th Corps Area

     
Název:
Name:
Velitelství VII. sborové oblasti
Originální název:
Original Name:
Velitelství VII. sborové oblasti
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.09.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Mobilisační těleso 112 - Mobilisovaný útvar 112-C-5
Datum zániku:
Disbanded:
11.10.1938
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.09.1938-11.10.1938 Hlavní štáb ministerstva národní obrany
Dislokace:
Deployed:
25.09.1938-11.10.1938 Banská Bystrica, Budova sborového velitelství /

Velitel:
Commander:
25.09.1938-11.10.1938 Forbelský, Ladislav (brigádní generál)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
25.09.1938-11.10.1938 Materna, František (plukovník generálního štábu)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
24.09.1938-DD.10.1938 Povětrnostní ústředna 3
27.09.1938-11.10.1938 Náhradní peruť leteckého pluku 3

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-VII-sborove-oblasti-1938-1938-t73351#587136Verze : 1
MOD