Main Menu
User Menu

7. silniční mostní brigáda [1961-1977]

7th Road Bridge Brigade

     
Název:
Name:
7. silniční mostní brigáda
Originální název:
Original Name:
7. silniční mostní brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1961
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1977
Nástupce:
Successor:
7. ženijní silniční mostní brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1961-01.09.1966 Velitelství ženijního vojska
01.09.1966-01.09.1969 Silniční sbor
01.09.1969-01.09.1977 Západní vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
01.09.1961-01.09.1977 Hodonín, ? /
Velitel:
Commander:
DD.12.1970-01.07.1971 Ferenc, Jozef (Major)
01.07.1971-DD.11.1976 Ferenc, Jozef (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1961-01.05.1969 7. školní mostní prapor
01.09.1961-01.05.1969 72. silniční mostní prapor
01.09.1961-01.05.1969 73. silniční mostní prapor
01.09.1961-01.09.1963 74. silniční mostní prapor
01.09.1961-01.09.1963 75. silniční mostní prapor
01.09.1961-01.09.1963 77. silniční těžký mostní prapor
01.09.1961-01.09.1963 78. silniční těžký mostní prapor
01.09.1963-01.09.1977 74. silniční těžký mostní prapor
01.09.1963-01.09.1977 75. silniční těžký mostní prapor
01.09.1963-01.09.1977 77. silniční speciální mostní prapor
01.09.1963-01.09.1977 78. silniční speciální mostní prapor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
01.09.1961-01.09.1977
Vyznamenání:
Decorations:

Poznámka:
Note:
01.09.1961-01.09.1977 VÚ 8027 Hodonín
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, fond ČSLA- (7. silniční mostní brigáda)
URL : https://www.valka.cz/7-silnicni-mostni-brigada-1961-1977-t54572#407004Verze : 1
MOD