Main Menu
User Menu

3. radiotechnická brigáda [1993-1993]

3rd Electronic Brigade

     
Název:
Name:
3. radiotechnická brigáda
Originální název:
Original Name:
3. radiotechnická brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
3. radiotechnická brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.1993
Nástupce:
Successor:
4. radiotechnická brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-30.11.1993 3. divize protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-30.11.1993 Chomutov, kasárny
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 4341
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
"Na prahu změn - Struktura 4. sboru PVO k 1. 1. 1994" in České letectva a PVO, č. 1/94
URL : https://www.valka.cz/3-radiotechnicka-brigada-1993-1993-t48560#457377Verze : 0
MOD
3. radiotechnická brigáda





Vznik: 1. 1. 1993 převedena z Československé armády


Dislokace: Chomutov


Krycí číslo: VÚ 4341


Nadřízený stupeň:


Struktura:
51. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
52. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
53. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
56. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování


Zánik: 9/1997 transformace na sektor velení, řízení a průzkumu


Zdroj:
www.vojenstvi.cz
www.army.cz

URL : https://www.valka.cz/3-radiotechnicka-brigada-1993-1993-t48560#193373Verze : 1
MOD