Main Menu
User Menu

Štáb tyla [1969-1992]

Staff of Rear of the Western Military District

     
Název:
Name:
Štáb tyla
Originální název:
Original Name:
Štáb tyla Zapadního vojenského okruhu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1969
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1969-01.01.1992 Vojenský týl
Dislokace:
Deployed:
01.09.1969-01.01.1992 Tábor, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.10.1970-01.10.1973 Gajdoš, Štefan (Plukovník)
DD.11.1980-DD.04.1981 Hevera, Jan (Podplukovník)
DD.04.1981-DD.10.1984 Bobáň, Anton (Plukovník)
DD.10.1984-02.10.1986 Hergovič, Mojmír (Plukovník)
02.10.1986-DD.10.1987 Hergovič, Mojmír (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL CZ: https://www.valka.cz/Stab-tyla-1969-1992-t232611#643963Verze : 3
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Staff-of-Rear-of-the-Western-Military-District-t232611#643963Version : 0
MOD