Main Menu
User Menu

Oddělení bojové přípravy 1. armády [1969-1991]

Combat Training Department of the 1st Army

     
Název:
Name:
Oddělení bojové přípravy 1. armády
Originální název:
Original Name:
Oddělení bojové přípravy 1. armády
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1969
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1969-01.12.1991 1. armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1969-01.12.1991 Příbram, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.10.1973-01.05.1975 Havala, Zdeněk (Plukovník)
01.05.1975-DD.12.1975 Havala, Zdeněk (Generálmajor)
DD.10.1978-DD.11.1979 Einšpígl, Josef (Generálmajor)
DD.09.1983-02.10.1986 Grohman, Václav (Plukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL : https://www.valka.cz/Oddeleni-bojove-pripravy-1-armady-1969-1991-t231681#642508Verze : 2
MOD