Main Menu
User Menu

Týl 1. armády [1969-1991]

Rear of the 1st Army

     
Název:
Name:
Týl 1. armády
Originální název:
Original Name:
Týl 1. armády
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1969
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1969-01.12.1991 1. armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1969-01.12.1991 Příbram, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.08.1978-DD.11.1980 Hevera, Jan (Podplukovník)
DD.11.1980-01.05.1982 Hergovič, Mojmír (Podplukovník)
01.05.1982-DD.10.1984 Hergovič, Mojmír (Plukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1969-01.09.1974 1. letecká technická opravna
01.09.1969-01.12.1991 Výstrojní oddělení 1. armády
01.09.1970-01.09.1988 Ubytovací a stavební oddělení 1. armády
31.12.1984-01.12.1991 1. brigáda materiálního zabezpečení

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL CZ: https://www.valka.cz/Tyl-1-armady-1969-1991-t231677#642501Verze : 3
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Rear-of-the-1st-Army-t231677#642501Version : 0
MOD