Main Menu
User Menu

Pěší pluk 546 [1942-1942]

546th Infantry Regiment

Infanterie- Regiment 546

     
Název:
Name:
Pěší pluk 546
Originální název:
Original Name:
Infanterie- Regiment 546
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.01.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.10.1942
Nástupce:
Successor:
Granátnický pluk 546
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.01.1942-15.10.1942 389. pěší divize
Dislokace:
Deployed:
27.01.1942-DD.MM.RRRR Milovice, Vojenský výcvikový prostor Milovice /

Velitel:
Commander:
27.01.1942-21.05.1942 Brunner, Eugen (Major)
21.05.1942-DD.08.1942 Schmidt, Hans von (Major)
DD.08.1942-DD.10.1942 Brunner, Eugen (Oberstleutnant)
DD.10.1942-15.10.1942 Hartenstein, Wilhelm (Oberstleutnant)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg TESSIN: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.389id.de/IR%20546.htm
URL : https://www.valka.cz/Pesi-pluk-546-1942-1942-t230060#638661Verze : 2
MOD