Main Menu
User Menu

Štáb 3. lehkýho paradesantního praporu "Ortiz de Zarate" [1965-2016]

Staff of the 3rd Light Parachute Battalion "Ortiz de Zarate"

Plana Mayor de Mando de la Bandera de Paracaidistas Ligera "Ortiz de Zarate" III

     
Název:
Name:
Štáb 3. lehkýho paradesantního praporu "Ortiz de Zarate"
Originální název:
Original Name:
Plana Mayor de Mando de la Bandera de Paracaidistas Ligera "Ortiz de Zarate" III
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.02.1965
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.2016
Nástupce:
Successor:
Pěší prapor "Ortiz de Zarate" III/5
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
23.02.1965-01.01.2016 Velitelství 3. lehkýho paradesantního praporu "Ortiz de Zarate"
Dislokace:
Deployed:
23.02.1965-DD.MM.1975 Las Palmas, základna /
DD.MM.1975-01.01.2003 Alcalá de Henares, základna Primo de Rivera
01.01.2003-01.01.2016 Javalí Nuevo, základna Santa Barbara

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ministerio de Defensa (2018), Memorial de Infantería No 78, Regimiento Zaragoza 5 de Paracaidistas, p. 8, Toledo, Academia de Infantería de Toledo
URL : https://www.valka.cz/Stab-3-lehkyho-paradesantniho-praporu-Ortiz-de-Zarate-1965-2016-t228004#633910Verze : 1
MOD