Main Menu
User Menu

Melitopol

Melitopol

Melitopoľ

Мелітополь

     
Název:
Name:
Melitopol
Originální název:
Original Name:
Мелітополь
Další názvy:
Other Names:
Мелитополь
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Město oblastního významu Melitopol
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°51'07.28"N 35°22'02.81"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1784
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.mlt.gov.ua/
URL : https://www.valka.cz/Melitopol-t224340#624317Verze : 0
MOD