Main Menu
User Menu

Velitelství protiletadlového vojska [1988-RRRR]

Antiaircraft Artillery Command

Mando de Artillería Antiaérea (MAAA)

     
Název:
Name:
Velitelství protiletadlového vojska
Originální název:
Original Name:
Mando de Artillería Antiaérea (MAAA)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1988
Předchůdce:
Predecessor:
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1988-01.02.1996 Hlavní záloha
01.02.1996-05.05.2005 Velitelství společných sil
05.05.2005-DD.MM.RRRR Velitelství pozemných sil
Dislokace:
Deployed:
01.05.1988-DD.MM.RRRR Madrid (Fuencarral), kasárny

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1988-DD.MM.RRRR 71. protiletadlový dělostřelecký pluk
01.05.1988-31.12.2015 72. protiletadlový dělostřelecký pluk
01.05.1988-DD.MM.RRRR 73. protiletadlový dělostřelecký pluk
01.05.1988-DD.MM.RRRR 74. protiletadlový dělostřelecký pluk
01.05.1988-DD.MM.2002 76. protiletadlový dělostřelecký pluk
01.11.2006-01.01.2017 81. protiletadlový dělostřelecký pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
caballipedia.es

URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-protiletadloveho-vojska-1988-RRRR-t218142#611486Verze : 2
MOD