Main Menu
User Menu

31. divize "Maestrazgo" [1960-1965]

31st Division "Maestrazgo"

División "Maestrazgo" nº31 (DIE 31)

     
Název:
Name:
31. divize "Maestrazgo"
Originální název:
Original Name:
División "Maestrazgo" nº31 (DIE 31)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.01.1960
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.07.1965
Nástupce:
Successor:
3. pěší divize (mechanizovaná)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.01.1960-10.07.1965 2. armádní sbor
15.01.1960-10.07.1965 3. vojenská oblast
Dislokace:
Deployed:
15.01.1960-10.07.1960 Valencia, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1959-01.04.1963 13. seskupení pěchoty "Mallorca"
01.07.1959-DD.MM.1963 14. pěchotní seskupení "Tetuán"
DD.MM.1960-DD.MM.1963 11. seskupení pěchoty "San Fernando"
DD.MM.1960-10.07.1965 20. pěší pluk "Guadalajara"
01.04.1963-10.07.1965 13. pěší pluk "Mallorca"
DD.MM.1963-10.07.1965 11. pěší pluk San Fernando
DD.MM.1963-10.07.1965 14. pěší pluk "Tetuán"

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
caballipedia.es
URL : https://www.valka.cz/31-divize-Maestrazgo-1960-1965-t217999#611269Verze : 0
MOD