Main Menu
User Menu

Letecký park 91, velitelství [1938-1938]

Headquarters of the 91st Aviation Park

     
Název:
Name:
Letecký park 91, velitelství
Originální název:
Original Name:
Letecký park 91, velitelství
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.09.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Mobilisační těleso 607 - Mobilisovaný útvar 607-B-8
Datum zániku:
Disbanded:
21.10.1938
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.09.1938-14.10.1938 Úřad letecké služby hlavního velitelství
14.10.1938-21.10.1938 Úřad letecké služby I. armády
Dislokace:
Deployed:
27.09.1938-11.10.1938 Ruzyně, ? /
11.10.1938-21.10.1938 Kbely, Kasárny Tomáše G. Masaryka /

Velitel:
Commander:
27.09.1938-21.10.1938 Čermák, Karel (podplukovník technické zbrojní služby letectva)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.09.1938-21.10.1938 Letecká pracovní rota 91
27.09.1938-21.10.1938 Sloučené parkové dílny 91
27.09.1938-21.10.1938 Záloha leteckého materiálu 91

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
krycí jméno ?
Zdroje:
Sources:
Fidler, J.: Na zrazeném nebi. Praha 2015.
URL : https://www.valka.cz/Letecky-park-91-velitelstvi-1938-1938-t211017#595076Verze : 3
MOD