Main Menu
User Menu

Kořistní soud Berlín-Jihovýchod [1941-1942]

Prize Court Berlin-South-East / Prisenhof Berlin-Südost

     
Název:
Name:
Kořistní soud Berlín-Jihovýchod
Originální název:
Original Name:
Prisenhof Berlin-Südost
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1942
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.03.1941-DD.08.1941 Junkermann, Ernst (Vizeadmiral)
DD.08.1941-24.10.1941 Starke, Wilhelm Friedrich (Konteradmiral)
01.11.1941-31.03.1942 Koehler, Walther (Konteradmiral)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.axishistory.com
www.geocities.com
www.geocities.com
URL CZ: https://www.valka.cz/Koristni-soud-Berlin-Jihovychod-1941-1942-t165534#499355Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Prize-Court-Berlin-South-East-Prisenhof-Berlin-Suedost-t165534#499355Version : 0
MOD