Main Menu
User Menu

Místo velení 41. sektoru velení, řízení a průzkumu [1997-2000]

Command Place of the 41st Command, Control and Surveillance Sector

     
Název:
Name:
Místo velení 41. sektoru velení, řízení a průzkumu
Originální název:
Original Name:
01.10.1997-01.12.1998 Zodolněné pracoviště 41. sektoru velení, řízení a průzkumu
01.12.1998-30.09.2000 Řídící pracoviště 41. sektoru velení, řízení a průzkumu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1997
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelské stanoviště 41. radiotechnické brigády
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2000
Nástupce:
Successor:
Místo velení 41. sektoru průzkumu a uvědomování
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1997-30.09.2000 41. sektor velení, řízení a průzkumu
Dislokace:
Deployed:
01.10.1997-30.09.2000 Větrušice, velitelské stanoviště
Velitel:
Commander:
01.10.1997-DD.MM.1998 Hasil, Rudolf (Podplukovník)
DD.MM.1998-30.09.2000 Látal, Vladimír (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1997-30.09.2000 Naváděcí stanoviště NS-2 Třebotovice
01.07.1997-30.09.2000 Naváděcí stanoviště NS-3 Nepolisy
01.10.1997-30.09.2000 Naváděcí stanoviště NS-1 Větrušice

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
01.10.1997-30.09.2000 Větrušice
Zdroje:
Sources:
"Historie místa velení letectvu a PVO Větrušice" 30. výročí 3.divize PVO Vlastní archiv
URL CZ: https://www.valka.cz/Misto-veleni-41-sektoru-veleni-rizeni-a-pruzkumu-1997-2000-t141748#459246Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Command-Place-of-the-41st-Command-Control-and-Surveillance-Sector-t141748#459246Version : 0
Přikládám z "větrušické kroniky"...



Zdroj: Vlastní archiv
URL CZ: https://www.valka.cz/Misto-veleni-41-sektoru-veleni-rizeni-a-pruzkumu-1997-2000-t141748#495422Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Command-Place-of-the-41st-Command-Control-and-Surveillance-Sector-t141748#495422Version : 0