Main Menu
User Menu

917. vojenská transportní skupina [1966-1972]

917th Military Airlift Group

     
Název:
Name:
917. vojenská transportní skupina
Originální název:
Original Name:
917th Military Airlift Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
917. letecká transportní skupina, těžká
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1972
Nástupce:
Successor:
917. skupina pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1966-21.04.1971 512. vojenské transportní křídlo
21.04.1971-25.02.1972 446. taktické transportní křídlo
25.02.1972-01.04.1972 434. křídlo pro speciální operace
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.01.1966-22.08.1966 Paine, William G. (Lieutenant Colonel)
22.08.1966-19.09.1966 Armour, Raymond L. (Major)
19.09.1966-12.10.1968 Willis, William A. (Colonel)
12.10.1968-18.10.1971 Struewing, Edward J. Jr (Colonel)
18.10.1971-01.04.1972 King, Lafate (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/917-vojenska-transportni-skupina-1966-1972-t139005#453152Verze : 0
MOD