Main Menu
User Menu

911. taktická transportní skupina [1972-1992]

911th Tactical Airlift Group

     
Název:
Name:
911. taktická transportní skupina
Originální název:
Original Name:
911th Tactical Airlift Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1972
Předchůdce:
Predecessor:
911. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
911. transportní skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.02.1972-01.10.1980 302. taktické transportní křídlo
01.10.1980-01.10.1987 439. taktické transportní křídlo
01.10.1987-01.02.1992 439. vojenské transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.03.1972-DD.10.1972 Felton, Leroy C. (Colonel)
DD.10.1972-DD.03.1974 Haney, William F. Jr (Lieutenant Colonel)
DD.03.1974-DD.09.1976 Brown, Jimmy C. (Lieutenant Colonel)
DD.09.1976-13.01.1985 McQuade, William J. (Colonel)
13.01.1985-28.08.1988 Woodrow, Samuel G. (Colonel)
28.08.1988-24.01.1990 Copenhaver, James D. (Colonel)
24.01.1990-01.02.1992 Joniec, Christopher M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/911-takticka-transportni-skupina-1972-1992-t138986#453133Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/911th-Tactical-Airlift-Group-t138986#453133Version : 0
MOD