Main Menu
User Menu

505. taktická řidicí skupina [1965-1973]

505th Tactical Control Group

     
Název:
Name:
505. taktická řidicí skupina
Originální název:
Original Name:
505th Tactical Control Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.11.1965
Předchůdce:
Predecessor:
505. skupina navádění letadel a včasné výstrahy
Datum zániku:
Disbanded:
15.03.1973
Nástupce:
Successor:
4442. taktická řidicí skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.11.1965-01.04.1966 2. letecká divize
01.04.1966-15.03.1973 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.11.1965-15.03.1973 Saigon, Tan Son Nhut Air Base /
Velitel:
Commander:
08.11.1965-DD.01.1967 Daniel, Charles L. (Colonel)
DD.01.1967-16.05.1967 Price, James L. (Colonel)
16.05.1967-18.04.1968 Smyth, Delbert R. (Colonel)
18.04.1968-07.04.1969 Pelaez, Emanuel A. (Colonel)
07.04.1969-28.03.1970 Smith, Lewis R. (Colonel)
28.03.1970-24.07.1971 Lehman, William P. (Colonel)
24.07.1971-DD.07.1973 Park, Paul L. (Colonel)
01.03.1973-15.03.1973 ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/505-takticka-ridici-skupina-1965-1973-t138880#453027Verze : 0
MOD