Main Menu
User Menu

460. taktické průzkumné křídlo [1966-1971]

460th Tactical Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
460. taktické průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
460th Tactical Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.02.1966
Předchůdce:
Predecessor:
460. bombardovací skupina (těžká)
Datum zániku:
Disbanded:
31.07.1971
Nástupce:
Successor:
460. taktická průzkumná skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.02.1966-18.02.1966 ?
18.02.1966-01.04.1966 2. letecká divize
01.04.1966-31.07.1971 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
18.02.1966-31.07.1971 Saigon, Tan Son Nhut Air Base /
Velitel:
Commander:
18.02.1966-13.03.1966 ?, ? ( ? )
14.03.1966-DD.03.1967 Taylor, Edward H. (Colonel)
DD.03.1967-21.12.1967 Williams, Robert G. (Colonel)
21.12.1967-08.07.1968 Holbury, Robert J. (Brigadier General)
08.07.1968-28.05.1969 Westbert, Leslie J. (Colonel)
28.05.1969-21.06.1969 Fitzpatrick, Hal L. (Colonel)
21.06.1969-01.05.1970 Chapman, Harry M. (Colonel)
01.05.1970-15.04.1971 Tilton, James E. (Colonel)
15.04.1971-31.07.1971 Flowers, Dale L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/460-takticke-pruzkumne-kridlo-1966-1971-t138853#453000Verze : 0
MOD