Main Menu
User Menu

375. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1952-1957]

375th Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
375. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
375th Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.07.1952
Předchůdce:
Predecessor:
375. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
16.11.1957
Nástupce:
Successor:
375. letecké zdravotnické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.07.1952-14.01.1954 ?
14.01.1954-16.11.1957 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
14.07.1952-16.11.1957 Pittsburgh, ?
Velitel:
Commander:
22.05.1952-14.07.1952 Rose, Franklin (Brigadier General)
14.07.1952-DD.03.1953 Anderson, Arthur R. (Colonel)
DD.03.1953-01.09.1955 Adams, Jack R. (Colonel)
01.09.1955-16.11.1957 Starr, Albert B. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
14.07.1952-16.11.1957 375. skupina pro přepravu jednotek, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/375-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1952-1957-t138733#452880Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/375th-Troop-Carrier-Wing-Medium-t138733#452880Version : 0
MOD