Main Menu
User Menu

355. operační skupina [1992- ]

355th Operations Group

     
Název:
Name:
355. operační skupina
Originální název:
Original Name:
355th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1992
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1992-DD.MM.RRRR 355. křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.05.1992-03.02.1994 ?, ? ( ? )
04.02.1994-16.05.1995 Jones, Brian (Colonel)
16.05.1995-18.07.1997 Clary, David E. (Colonel)
18.07.1997-22.02.1999 Bunce, Peter J. (Colonel)
22.02.1999-DD.02.2001 Hausmann, Daryl W. (Colonel)
DD.02.2001-19.04.2002 Yates, Robert (Colonel)
19.04.2002-05.01.2004 Hyatt, James (Colonel)
05.01.2004-15.07.2005 Ruehl, Steven (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/355-operacni-skupina-1992-t137643#451787Verze : 2
MOD