Main Menu
User Menu

45. operační skupina [1991- ]

45th Operations Group

     
Název:
Name:
45. operační skupina
Originální název:
Original Name:
45th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1991
Předchůdce:
Predecessor:
45. bombardovací skupina (střední)
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.11.1991-DD.MM.RRRR 45. kosmické křídlo
Dislokace:
Deployed:
12.11.1991-01.11.1998 Patrick AFB
Velitel:
Commander:
12.11.1991-31.01.1992 Posey, James N. (Colonel)
31.01.1992-20.08.1993 Spence, Michael R. (Colonel)
20.08.1993-28.04.1995 Waltman, Glenn C. (Colonel)
28.04.1995-09.06.1997 Harmon, Gary R. (Colonel)
09.06.1997-24.05.1999 Benjamin, Philip G. II (Colonel)
24.05.1999-11.06.2001 Mitchell, Darphaus L. (Colonel)
11.06.2001-07.03.2003 Bowser, Cameron S. (Colonel)
07.03.2003-29.06.2005 Billman, Gregory M. (Colonel)
29.06.2005-12.07.2007 Thompson, David D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/45-operacni-skupina-1991-t136913#451057Verze : 0
MOD