Main Menu
User Menu

7. divise [1919-1920]

7th Division

     
Název:
Name:
7. divise
Originální název:
Original Name:
7. divise
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1919
Předchůdce:
Predecessor:
7. československá střelecká divise
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1920
Nástupce:
Successor:
1. divise
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1919-DD.08.1919 Západní armádní skupina
00.08.1919-10.10.1919 Zemské vojenské velitelství v Čechách
10.10.1919-01.01.1920 Zemské vojenské velitelství pro Čechy
Dislokace:
Deployed:
01.06.1919-DD.08.1919
00.08.1919-01.01.1920 Praha, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.06.1919-01.11.1919 Schuhler, Louis-Hubert-Charles (generálmajor)
01.11.1919-01.01.1920 Schuhler, Louis-Hubert-Charles (generál V. hodnostní třídy)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1919-01.01.1920 7. československý lehký dělostřelecký pluk
14.06.1919-01.01.1920 14. pěší brigáda
21.12.1919-01.01.1920 13. pěší brigáda, velitelství

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, fond 1. divise
URL CZ: https://www.valka.cz/7-divise-1919-1920-t105329#376865Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/7th-Division-t105329#376865Version : 0
MOD