Main Menu
User Menu

Velitelství a štáb 1. tankové divize "Brunete" [1965-1996]

Headquarters and Staff of the 1st Armored Division "Brunete"

Cuartel General de Division de Armadura "Brunete" nº1 (CG DA 1)

     
Název:
Name:
Velitelství a štáb 1. tankové divize "Brunete"
Originální název:
Original Name:
Cuartel General de Division de Armadura "Brunete" nº1 (CG DA 1)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.07.1965
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1996
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.07.1965-01.02.1996 1. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
10.07.1965-01.02.1996 Madrid, El Pardo /

Velitel:
Commander:
12.06.1985-21.07.1986 Porgueres Hernández, Ramón ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.ejercito.mde.es

URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-a-stab-1-tankove-divize-Brunete-1965-1996-t225560#627555Verze : 1
MOD