Main Menu
User Menu

Uvodni informace o hodnostnich skupinach

Velitel dane hodnostni skupiny (zatim nikde nebyl urcen, kdo by o tuto roli ve sve hodnostni skupine stal, necht se mi ozve !) zde ma moznost predstavit :


- Skupinu jako takovou, hodnosti, ktere zobrazuje, historii


- Duvody, proc by novacek na foru ci ostrileny matador mel prejit prave do teto skupiny Very Happy


- Plan praci, jakym se tato skupina zaslouzi o rozvoj tohoto fora v oblasti sve narodnosti a casovemu obdobi, ke kteremu se hlasi


- Seznam radu a vyznamenani (ktere MUSI byt zalozeny v sekci Vyznamenani !!!) ktere je mozno za praci v teto skupine ziskat. Tyto rady musi byt pouze ze zeme, ke ktere dana hodnosti skupina patri (nelze tedy v hodnosti skupine nemeckeho Wehrmachtu udelovat britsky Victoria Cross Very Happy)


- Muze zde vyhlasovat souteze a jine akce specificky pro tuto skupinu
Velitel skupiny pak nominuje pres email ci SZ uzivatele na oceneni rady, a to vzdy ke konci mesice.


Velitel skupiny je zodpovedny za sve cleny, a muze uzivatele neplnici podminky vstupu do skupiny nebo poskozujici jeji dobre jmeno, vyloucit !


Velitel skupiny dale spolupracuje zejmena s moderatory sekci, do kterych dle vyse uvedenych informaci uzivatele budou prispivat, aby koordinoval sve kroky a rozhodnuti s moderatory for.


Kazde tri mesice bude rozhodnutim Admina zvolena nejlepe pracujici hodnostni skupina, ktera ziska putovni Pohar Hodnosti.
Znovu otviram i moznost vytvareni novych hodnostnich skupin, a to za predpokladu :


- dostanu ocislovany seznam ne vice nez 24 hodnosti dane skupiny


- dostanu emailem odpovidajici pocet obrazku ve formatu JPG, ne vetsich nez 75 bodu na sirku, 30 bodu na vysku, ke kazde hodnosti jeden


- pokud je hodnosti mene, bude urceno, ktere hodnosti se budou opakovat tak, aby celkovy pocet byl prave 24 hodnosti (napr stupen 1-3 bude vojin, 4 ... )


- navrhovatel skupiny se zaroven stane jejim clenem a velitelem a to na ne mene nez 1 rok
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165091Verze : 0
MOD

Citace :

pokud je hodnosti mene, bude urceno, ktere hodnosti se budou opakovat tak, aby celkovy pocet byl prave 24 hodnosti (napr stupen 1-3 bude vojin, 4 ... )K opakujúcim sa hodnostným stupňom - teraz je to práve naopak, opakujúci sa hodnostný stupeň je ten najvyšší (aspoň u Slovenska, ale myslím, že takých skupín je viac - Česká armáda, USA....). Bude sa prerábať hodnostné zloženie (postupnosť) aj u stávajúcich hodností?
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165209Verze : 0
MOD
Já bych byl spíš pro zněkolikanásobení nejnižší(ch) hodnosti/í...ale možná tady nemám vůbec co plácat Laughing
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165222Verze : 0
Možná by nebylo od věci, aby DŮSTOJNICKÉ hodnosti všech států začínali na stejném množství příspěvků. Pokud se tu laboruje s nějakými nároky či naoprak právy důstojníků, tak by bylo dobré ten práh, kdy člověk dospěje na oficíra v jednotlivých armádách sjednotit.
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165225Verze : 0
MOD
já osobně bych to zase dal u těch nejvyšších...když už má jednou uživatel hodně příspěvků, tak proč ne taky vysokou hodnost? naproti tomu proč by měl třeba se 100 příspěvky být stále "Vojín", když jsou skupiny, kde už by byl tou dobou nějakej "Seržant" ?
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165227Verze : 0

Citace - RoBoT :

Možná by nebylo od věci, aby DŮSTOJNICKÉ hodnosti všech států začínali na stejném množství příspěvků. Pokud se tu laboruje s nějakými nároky či naoprak právy důstojníků, tak by bylo dobré ten práh, kdy člověk dospěje na oficíra v jednotlivých armádách sjednotit.

K této iniciativě se rád připojuji, myslím že u válečných hodností severu valka.cz jsou důstojníci až od hranice 500, zatímco u Wehrmachtu už od 350...úplný extrém je pak Uganda, tam je to snad už od 300 Confused
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165230Verze : 0
Pretože v niektorých armádach je človek s 500 príspevkami dôstojník, zatiaľ čo inde môže ašpirovať na prvú dôstojnícku hodnosť až pri 1000 príspevkoch. Malo by sa ujednotiť po koľkých príspevkoch môže byť dotyčný nominovaný na prvú dôstojnícku hodnosť a k tomu prispôsobiť aj počet hodnostných stupňov pre vojaka, alebo pre najvyššieho generála.
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165232Verze : 0
MOD
Možná plácám pitomost, ale mělo by se to tedy sjednotit podle válečných hodností, protože ty jediné myslím mají požadovaných 24 hodností a tudíž yb měly býti mustrem Wink Co vy na to?
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165234Verze : 0
Počítejme ale s tím, že to bude možná příliš komplikované a Admin to zavrhne. Dříve už se to jednou řešilo a odložilo se to jako zbytečné. Já to znovu nadhodil jen kvůli uvažovaným právům/povinnostem důstojníků - jestli to kvůli tomu přeci jen nesrovnat.
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165235Verze : 0
MOD
armády už se hold od sebe liší i ve skutečnosti, tak nevím jestli to má smysl uměle narovnávat na foru.
pokud by byly dodatečné podmínky na to stát se důstojníkem tak to na do jakého stupně lze povyšovat v nedůstojnických hodnostech může přispět k meziarmádnímu zápolení o nové členy - jako konkurenční výhoda.
i když si nemyslím že by z toho něco mělo význam pro starou gardu, která už je na válce.cz stejně závislá tak jako tak bez ohledu na hodnosti, příslušnost k armádě a vyznamenání.
vše o čem se tu byvíme je důležité hlavně pro nováčky aby měli taky motivaci tomu propadnou stejně a ve svém důsledku se tak stát pravidelnými aktivními přispěvateli.


co se týká toho počtu vyznamenání, opakuji tu svůj návrh po stanovení max. početního limitu vyznamenání (např. 10). uvědomte si prosím jednu věc že sledování potenciálních nároků je docela fuška - pokud mi někdo nevěří může si za mě zkusit udělat návrh za 2Q/2006. pokud jde o pomoc ostatních s návrhy - sáhněte si moderátoři do svědomí, kolikrát jste mi hlásili své nominace na ocenění Zásluhy o forum (čest vyjímkách).
pokud jich navrhnete příliž mnoho šijete si bič sami na sebe (nebo alespoň na následné velitele daných armád).
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165254Verze : 0
MOD
Souhlasím s Karlem, že tohle vše znamená větší zátěž na sledování a čím více možností něco získat bude, tím více sledování to bude vyžadovat. Proto pokládám za rozumné to nějak rozumně početně limitovat.
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165285Verze : 0
MOD
ad hodnosti, jediny zpusob jak to udelat je vlozit nejake (opakujici se) mezistupne do vsech hodnosti tak, aby dustojnici zacinali vsude stejne. Tedy nekde to bude vojin-vojin-vojin-svobodnik-desatnik, jinde vojin-vojin-svobodnik-desatnik, jinde vojin-svobodnik-desatnik, proste tak, aby dustojnici zacinali vsude na rekneme 15. pozici. Klidne to udelam, ale pocitejte s tim, ze to u vetsiny armad povede k degradaci vsech clenu nizsich hodnosti Wink


ad vyznamenani, navrhuji omezit pocet radu na 8 pro kazdou armadu - to je takovy pocet, ktery bude stacit na jedne strane a mel by byt dosazitelny na strane druhe (uz vas vidim jak budete hledat treba osm vyznamenani pro KuK Very Happy)
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165306Verze : 0
MOD
add vyrovnání dustojnických hodností, já jsem proti. Co uděláte s generálama a maršálama, taky je budete takhle rovnat, aby to sedělo nebo jak si to představujete.
Prostě takovéhle podmínky v armádě daného státu jsou a s tím se nedá nic dělat Smile.


Add počet vyznamenání, jsem pro těch 8 kousků, to naprosto stačí, už tak jsem měl problém za co bych je vlastně uděloval Razz .
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165312Verze : 0
Vyznamenání pro Kukačky jsou ouplně v pohodě. Už to dávám do hromady. Naše císařské a královské ozbrojené síly by mohli mít klidně 30 vyznamenání s historickou oporou Smile Smile Smile Na osm - to musim vybírat ty nejzajímavější Smile
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165315Verze : 0
MOD
Mě je to s tím srovnáváním oficíru celkem jedno (vidím v tom klady i zápory), jen jsem to nadhodil. Když už řešíme všechno možný, tak ať máme vyjasněno i toto a neřešímo to pak po zavedení nového systému.
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165316Verze : 0
MOD
já myslí že dokud se neshodneme na tom, jsetli budou pro důstojnickou hodnost platit nějaké dodatečné podmínky a které - je předčasné řešit srovnávání oficírů.
pro nováčky je důležitý hlavně postup v těch nižších pozicích a pro mě z Adminova příkladu vyplývá že je to demotivující.
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165318Verze : 0
MOD
Aby opakovanie nízkych hodností nebolo demotivujúce tak by som navrhol opakovať poslednú hodnosť pred prvou dôstojníckou hodnosťou (vojak-slobodník-desiatnik-.....- štábny nadrotmajster-štábny nadrotmajster-štábny nadrotmajster). Len neviem, či by to išlo zakomponovať do systému hodností.
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165344Verze : 0
MOD
jde to, proc ne ...


ad dustojnicke hodnosti, po diskusi zde se priklanim k variante povolit postup na dustojnika na zaklade "nominace" za dobrou praci, bez blizsi specifikace, zdali se ma jednat o psani clanku, linkovani ci neco podobneho ... proste behem prace noveho uzivatele zaskrtnu v administraci, zdali se dotycny muze stat dustojnikem ci nikoliv Very Happy
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165361Verze : 0
MOD
jenom taková poznámka k vyrovnávání hodností...já sice jsem dost ctižádostivej, ale nešel bych do Ugandský armády jenom proto, abych byl brzo důstojník...u Americkýho Námořnictva jsem teď teprv Podporučík a nějak mi to ani nevadí...a rozhodně nezávidím někomu, kdo už je se stejně příspěvky Generál...
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165379Verze : 0
Dotaz: Lze si vybrat armádní hodnosti pod kterými chci být zobrazován
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165987Verze : 0
2 Z. LUDKA: áno ide si vybrať hodnostnú skupinu. Postup a ďalšie odpovedi sú tu: https://www.valka.cz/topic/view/23959/
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#165991Verze : 0
MOD
pokud někdo uvažuje o stužkách k vyznemanání a není si jistý přesnou formou - doporučuji níže uvedené stránky https://www.medals.lava.pl/


já se například v německých hodlám inspirovat z https://www.medals.lava.pl/de/de3.htm
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#174252Verze : 0
MOD
no pane jo Shocked


ještě aby mi tak admin tu australskou hodnostní skupinu zavedl a můžu se inspirovat do alejuja Very Happy
URL : https://www.valka.cz/Uvodni-informace-o-hodnostnich-skupinach-t41978#174307Verze : 0