Main Menu
User Menu

Štáb 4. armády [1958-1965]

Staff of the 4th Army

     
Název:
Name:
Štáb 4. armády
Originální název:
Original Name:
Štáb 4. armády
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.07.1958
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1965
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
15.07.1958-01.09.1965 4. armáda
Dislokace:
Deployed:
15.07.1958-01.09.1965 Tábor, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.10.1964-01.09.1965 Valo, Vasil (Generálmajor)
DD.MM.1962-DD.09.1964 Rusov, Karel ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.07.1958-01.09.1965 6. oddělení
15.07.1958-01.09.1965 Oddělení průzkumu
15.07.1958-01.09.1965 Operační oddělení
15.07.1958-01.09.1965 Organizační a mobilizační oddělení
15.07.1958-01.09.1965 Spojovací oddělení

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Historie československé armády. Sv. 6. Praha 2006.
Vojenské dějiny Československa. Sv. 5. Praha 1989.
ŠTAIGL, Jan – MINAŘÍK, Pavel: Dislokácia a krycie čísla jednotiek, útvarov a zariadení čs. armády a vojsk ministerstva vnútra na Slovensku 1945 – 1992. Bratislava : Vojenský historický ústav, 2014, 495 s., zozn. ISBN 978-80-89523-30-6
URL : https://www.valka.cz/Stab-4-armady-1958-1965-t232384#643685Verze : 0
MOD