Main Menu
User Menu

Rychnov

místní část Verneřic, okr. Děčín

     
Název:
Name:
Rychnov
Originální název:
Original Name:
Rychnov
Další názvy:
Other Names:
k.ú. Rychnov u Verneřic
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Verneřice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°41'13.00"N 14°15'47.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1352
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Bývalá fara
Pomník obětem 1. světové války
Kaplička
Kostel sv. Bartoloměje (zaniklý)
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Rychnov-t213549#600362Verze : 0
Bývalá fara
Rychnov - Foto vlastní

Foto vlastní
URL : https://www.valka.cz/Rychnov-t213549#600363Verze : 0