Main Menu
User Menu

Ruda nad Moravou

okr. Šumperk

     
Název:
Name:
Ruda nad Moravou
Originální název:
Original Name:
Ruda nad Moravou
Další názvy:
Other Names:
Eisenberg
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Šumperk
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°58'47.00"N 16°52'27.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
Ruda nad Moravou
Bartoňov
Hostice
Hrabenov
Radomilov
Štědrákova Lhota
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1310
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/qxTCJ0
URL : https://www.valka.cz/Ruda-nad-Moravou-t165932#500102Verze : 0
MOD