Main Menu
User Menu

*Rozdělení filmů*

Diskuse
WW1
All Quiet on the Western Front (Na západní frontě klid)
Paths of Glory (Cesta slávy)
Letadla
Aces High (Stihači na start)
Blue Max, The (Modrý Max)
Hell´s Angels (Pekelní andělé)


WW2
6. BATALION
Great Raid, The (6. Batalion)
A zori zdes tikhiye (A jitra jsou zde tichá)
Atentát (ČB)
Bitka na Neretve
Band of Brothers (Bratrstvo neohrožených)
Battle of the Bulge (Bitva v Ardenách)
Battleground (Bitevní pole/Bojiště)
Big Red One, The (Velká červená jednička)
Bitva za Moskvu (Boj o Moskvu, The Fight for Moscow) 1985
Bridge at Remagen, The (Most u Remagenu)
Bridge on the River Kwai, The (Most přes řeku Kwai)
Bridge Too Far, A (Příliš vzdálený most)
Catch 22 (Hlava 22)
Conspiracy (Konference ve Wannsee)
Cross of Iron (Železný kříž)
Der Untergang (Zánik)
Diabolská brigáda
Dirty Dozen (Tucet špinavců)
Eagle Has Landed, The (Orel přistál)
Enemy at the Gates (Nepřítel před branami)
Enigma (Enigma)
Final Countdown, The (Tajemná záře nad Pacifikem)
Flags of Our Fathers: The Heroes of Iwo Jima
Force 10 from Navarone (Oddíl 10 z Navarone)
Framom främsta linjen (Za nepřátelskou linií, Beyond Enemy Lines), Finsko 2004
Gallipoli (Gallipoli)
Goryachij sneg (Hořící sníh), Rusko, 1972
Great Escape, The (Velký útěk)
Grey Zone, The (Šedá zóna)
Guns of Navarrone (Děla z Navarrone)
Hart´s War (Hartova válka)
Hubal
Idi i Smotri (Jdi a dívej se)
In Casablanca (Casablanca)
Kelly's Heroes (Kellyho hrdinové)
Long Day's Dying, The (Umírání za dlouhého dne)
Last Drop (Poslední výsadek)
Longest Day, The (Nejdelší den)
Lost Battalion, The (Ztracený prapor)
Midway (Bitva o Midway)
Na bezimiannoy vysote, Rusko, 2004
Nicholas Winton-The power of good (Sila lidskosti)
Němá barikáda
Oáza
Osvobození
Osvobození Prahy
Patton (Patton)
Pearl Harbour (Pearl Harbour)
Pianist, The (Pianista)
Sahara
Saints and Soldiers (Přežili jsme Ardeny)
Sands Of Iwo Jima (Písky Iwo Jimy)
Saving Private Ryan (Zachraňtě vojína Ryana)
Schindler's List (Schindlerův seznam)
Shining Through (Záblesk)
Sissit (1963)
So weit die Füße tragen (Bílé peklo)
Sokolovo
Stalag 17 (Stalag 17)
Stalingrad (Stalingrad)
Stalingrad (1989)
Stawka większa niż życie(S nasazením života: Kapitán Kloss)
Suďba čelověka (Osud člověka)
Tanková brigáda
To End All Wars (Na konci všech válek)
Tobruk
Tora! Tora! Tora!
Triumph des Willens (Triumf vůle)
Tuntematon sotilas (Neznámý vojín)
Uprising (Povstání)
Vieux fusil, Le (Stará puška)
Vita e bella, La (Život je krásný)
Vlčie diery
When Trumpets Fade (Když utichly trumpety)
Where Eagles Dare (Kam orli nelétají)
Windtalkers, The (Kód Navajo)
Zvezda ( Hvězda ) -2002
Zvezda (The Star, 1949)
Štrafbat (Trestný prapor), Rusko, 2004
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina



Letadla

Battle of Britain (Bitva o Británii)
Dive Bomber (Hloubkový bombardér)
Nebeští jezdci
Reach for the Sky
Tmavomodrý svět
Tuskegee Airmen, The (Letci z Tuskeegee)
V nebe, nochnye vedmy (Vzhůru noční čarodějnice)


Ponorky
Das Boot
In Enemy Hands (V rukách nepřítele)
In Operation Pacific (Za operací v Pacifiku)
Ponorka U-571


Lodě
In Harm's Way (Po zlém), USA 1965
In Which We Serve (Moře, náš osud)
Konvoy PQ-17, Rusko, 2004
Otoko-tachi No Yamato (Yamato)



Vietnam
Apocalypse Now (Redux) (Apokalypsa)
Born on the Fourth of July (Narozen 4. července)
Full Metal Jacket (Olověná vesta)
Good Morning, Vietnam (Dobré ráno, Vietname)
Deer Hunter, The (Lovec jelenů)
Green Barets, The (Zelené barety)
Hamburger Hill (Hamburger Hill)
Platoon, The (Četa)
Tour of Duty (Četa v akci)
We Were soldiers (Údolí stínů)


Afgánistán
9-ya rota (Deváta rota)


Irák
American Soldiers (Křest ohněm), 2005
Bravo Two Zero (Nebezpečná mise)


Somálsko
Black Hawk Down (Černý jestřáb sestřelen)


Korea
Brotherhood of war (Bratrstvo valky)


Rusko
Grozovye vorota


Čečna
Chistilishche (Peklo)


Válka v zálivu
Courage Under Fire (Odvaha pod palbou)


Barma
In Objective Burma (Cílem je Barma)


Srbsko a Bosna
No Man´s Land (Zem nikoho)


Salvádor
Voces inocentes (Hlasy nevinnosti)


Studená válka
Day After, The (Den poté) -TV 1983


Amerika - před WW1
Alamo (Pevnost Alamo)
Andersonville, 1996
Gone With the Wind ( Jih proti Severu )


Francie před WW1
Napoleon (2002)


Sudán před ww1
Four Feathers, The (Čtyři pírka)


Poválečný život u nás
Drsná Planina
Černí baroni
Černí baroni - seriál


Křižáci
Kingdom of Heaven (Království nebeské)
Krzyżacy (Křižáci)


Antika
Alexander (Alexandr Veliký)
Clash of the Titans (Souboj Titánů)
Gladiator (Gladiátor)
Troy (Trója)


Letadla
Anflug Alpha I (Vzlet Alfy 1)
Aviator ,The (Letec)
Hamle-be H-3 (Útok na letiště H-3)
Les Chevaliers du Ciel - (Sky Fighters:Válka v oblacích)
Top Gun (Top Gun)


Ponorky
Crimson Tide (Krvavý příliv)
Enemy Below, The (Nepřítel pod hladinou)
The Hunt for Red October (Hon na ponorku)
K-19: The Widowmaker (K-19:Stroj na smrt)


Ostatní
Tears of the Sun (Slzy slunce)
Thin Red Line, The (Tenká červená linie)
Three Kings (Tři Králové)



Dokumenty
Gods and Generals (Bozi a generálové)
Hitler: Rise of Evil (Hitler: Kořeny zla)
URL : https://www.valka.cz/Rozdeleni-filmu-t46934#183453Verze : 0