Main Menu
User Menu

Řešín

místní část Bezdružic, okr. Tachov

     
Název:
Name:
Řešín
Originální název:
Original Name:
Řešín
Další názvy:
Other Names:
Rezzin, Rössin
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Bezdružice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°54'35.248"N 12°57'02.327"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1237
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
zemědělský areál
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Procházka, Z.: Konstantinovy Lázně, Bezdružice a okolí, Historicko-turistický průvodce č. 10, Nakladatelství Českého lesa, Domažlice 1998
URL : https://www.valka.cz/Resin-t96939#360360Verze : 0
MOD