Main Menu
User Menu

Přehled ministerských předsedů Ukrajinské republiky

List of Prime Ministers of Republic of Ukraine

Přehled ministerských předsedů postsovětské Ukrajiny:


14.11.1990-02.10.1992 - Vitold Pavlovyč Fokin
02.10.1992-13.10.1992 - Valentyn Konstjantynovič Symonenko
13.10.1992-22.09.1993 - Leonid Danylovyč Kučma
22.09.1993-16.06.1994 - Juchym Leonidovych Zvjahilskij
16.06.1994-01.03.1995 - Vitalij Anrijovyč Masol
01.03.1995-28.05.1996 - Jevhen Kyrylovyč Marčuk
28.05.1996-19.06.1997 - Pavlo Ivanovyč Lazarenko
19.06.1997-16.07.1997 - Vasyl Vasyljovyč Durdynec
16.07.1997-22.10.1999 - Valerij Pavlovyč Pustovojtěnko
22.10.1999-29.05.2001 - Viktor Andrijovyč Juščenko
29.05.2001-21.11.2002 - Anatolij Kyrylovyč Kinach
21.11.2002-xx.xx.xxxx - Viktor Fedorovyč Janukovyč
URL CZ: https://www.valka.cz/Prehled-ministerskych-predsedu-Ukrajinske-republiky-t20574#77883Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/List-of-Prime-Ministers-of-Republic-of-Ukraine-t20574#77883Version : 0
MOD