Main Menu
User Menu

Noční režim

Night / Dark mode

Valka.cz nabízí tmavý / noční režim pro pohodlnější čtení na mobilech nebo PC v nočních hodinách (ale po vkusu každého z nás samozřejmě i kdykoliv jindy Very Happy)

Pro jeho aktivaci na PC stačí na libovolné stránce valka.cz odskrolovat trochu dolů, až se ve spodní části obrazovky objeví lišta, kde je mimo jiné iconka měsíce, resp. slunce, podle toho, zdali máte zobrazené světlé barevné schéma či tmavé. Kliknutím se barvy změní, a opětovným kliknutím se vrátí zpět.

Na mobilech je toto nastavení k dispozici v hlavičce každé stránky, opět iconky měsíce a slunce.

Nastavení se pro nepřihlášené uživatele ukládá do cookie, takže pokud si je nemažete, při dalším přístupu na stejném zařížení a ze stejného prohlížeče budete mít režim automaticky nastavený tak, jak jste si jej zvolili naposledy.

U přihlášených uživatelů se toto ukládá přímo do profilu uživatele, takže zde se vám po přihlášení režim nastaví na danou volbu, a to na libovolném zařízení. Stačí se tedy přihlásit a nastavit si denní či noční režim, a pak už to zůstane nastavené.

Jako vše tu na valka.cz je to ve vývoji, ale většina hlavních funkcionalit by již měla být odladěna, pokud někde najdete nečitelný text (šedivý na bílém a podobně), tak prosím dejte vědět, doladím Smile
URL CZ: https://www.valka.cz/Nocni-rezim-t229023#636284Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Night-Dark-mode-t229023#636284Version : 0
MOD
Diskuse
Fajne, páči sa mi to.


Vďaka ti, ó admin! Cool
URL CZ: https://www.valka.cz/Nocni-rezim-t229023#636315Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Night-Dark-mode-t229023#636315Version : 0
MOD