Main Menu
User Menu

Křivce

místní část Bezdružic, okr. Tachov

     
Název:
Name:
Křivce
Originální název:
Original Name:
Krivce
Další názvy:
Other Names:
Krips, Cribse
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Bezdružice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°55'38.6."N 12°58'23.88"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1219
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
kostel sv. Martina
pozůstatky středověké těžby
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Procházka, Z.: Konstantinovy Lázně, Bezdružice a okolí, Historicko-turistický průvodce č. 10, Nakladatelství Českého lesa, Domažlice 1998
URL : https://www.valka.cz/Krivce-t96917#360161Verze : 0
MOD